Listopad 2009

Mám DVD HPB!

30. listopadu 2009 v 16:48 Mimo HP
Mám DVD HBP,včera jsem ho koupila,ale dostanu ho až k vánocům.Moc se těšim až to všechno zkouknu.
A co vy,máte už DVD?


Slaví Clémense!

30. listopadu 2009 v 16:13 Slaví

Dnes oslavila svoje 27. narozky Clémense Poésy(Fleur Delacour)!Včera vyšlo DVD HBP v ČR!!

26. listopadu 2009 v 17:52 Harry Potter 6
Tak jsme se konečně dočkali! Právě včera v České Republice vyšlo dvoudiskové vydání DVD a BD s filmem Harry Potter a Princ Dvojí Krve. Pokud DVD nebo BD dostanete až na Vánoce pod stromkem, můžete se mrknout na TOTO dlouhé video, kde naleznete podobu menu prvního i druhého disku. Také jsme zjistili důvod, proč se na české verzi neobjeví první záběry z Relikvií Smrti. Důvod je prostý - aby nedošlo k nahrání videa na internet dříve, než všude vyjdou DVD, musí britská verze DVD a BD vyjít až jako poslední, tedy 7.12.2009. Jakmile se záběry dostanou na internet (což bude pravděpodobně již začátkem prosince), ihned je u nás najdete.
  • 2DVD verze v prodeji za 499,-Kč
  • 2BD verze v prodeji za 899,-Kč
reducto.blog.czEmma a její nový přítel na zápase NY Rangers ???

25. listopadu 2009 v 18:58 Emma Watson
Jsou to fotky z hokejového zápasu NY Rangers a panterů z Floridy.Zápas se konal 21.listopadu a Emma se tam objevila po boku neznámého kluka.Jedná se nejspíše o Rafaela Cebriana.

EmmaRangers_007.jpg
EmmaRangers_009.jpg
EmmaRangers_011.jpg


scarpotter.com

Nové promo Emmy k HBP WB

25. listopadu 2009 v 18:43 Emma Watson
Další promo v celém článku

Slaví Shirley!

24. listopadu 2009 v 14:06 Slaví
Dneska slaví 44.narozeniny Shirley Henderson - Ufňukaná Uršula!

Začalo se natáčet na Ministerstvu!

24. listopadu 2009 v 13:57 Harry Potter 7
Mnozí z vás jistě vědí, že v sedmé knize o Harrym Potterovi si trio hlavních postav udělá výlet na Ministerstvo kouzel, na které se dostane v podobě jejích pracovníků. Jelikož poslední příběh byl rozdělen do dvou filmů, v kině budeme moci vidět zfilmovány i tuto pasáž.
Koncem června jsme byly informovaáni o natáčení exteriérových (vnějších) záběrů do této scény. Včera přinesla stránka Wales online nový rozhovor s hercem Steffanim Rhodry, který v Relikviích Smrti ztvární údržbáře Rega Cattermola.

Článek prozrazuje, že interiérové scény na ministerstvu magie se začnou natáčet ve filmových studiích Leavesden již příští měsíc, přičemž natáčení potrvá pět týdnů v období od prosince 2009 do února 2010. Přeloženou část rozhovoru si můžete přečíst v pokračování.Robert Pattinson "Jsem šílený maniak"

22. listopadu 2009 v 9:59
Přečtěte si co o sobě říká Robert Pattinson(Cedrick Diggory)


Podle několika anket je nejkrásnějším mužem planety. Teď ale přiznal, že trpí vážnou a nevyléčitelnou chorobou!
Herec Robert Pattinson (23), do kterého jsou díky roli sexy upíra Edwarda Cullena z filmového hitu >Stmívání< zamilované fanynky z celého světa, šokoval nečekaným odhalením své utajené temné stránky. Robert je přesvědčen, že trpí maniodepresivní psychózou. Tato nemoc je charakterizována tím, že postižený člověk prožívá extrémní výkyvy nálad. Střídají se u něj těžké deprese s intenzivními stavy štěstí, aniž by svůj aktuální stav dokázal nějak ovlivnit.
"Sice nejsem oficiálně diagnostikován, ale určitě trpím maniodepresivou. Nejhorší pro mě je, když jsem zamilovaný. Všechno prožívám mnohem intenzivněji a zárověň se musím ke svým problémům přiznat, aby dívka hned neutekla. I tak to musí být silná osobnost, aby zvládla návaly smutku a beznaděje střídané s bezbřehým veselím,
" uvedl herec. Ten sice neustále tvrdí, že s nikým nechodí, ale podle všecho stále prožívá milostný románek s filmovou kolegyní Kristen Stewart (19).