Září 2009


Helena:"Natáčení relikvií je nudné!"

30. září 2009 v 18:33 Herci


Uznávaná britská herečka Helena Bonham Carter se nedávno nechala slyšet, že natáčení filmů o Harrym Potterovi se jí zdá nudné. Údajně se mnoho času na natáčení nic neděje. Porovnala tak nejnovější velkorozpočtový film Harry Potter a Relikvie Smrti s televizním filmem Enid, jehož výroba trvala útlé 16 dní:

"Polovina natáčení je nudná, protože musíte čekat na vše ostatní - před časem jsem natáčela Harryho Pottera av porovnání s filmem Enid je to jako přejít z jednoho spektra do úplně jiného.

"Není to sice zcela sobecké, protože všichni ostatní dělají současně svou práci, no vy musíte čekat. Někdy dokonce stejně dlouhý čas jako hrajete. Skutečně mám rada natáčení Harryho Pottera, ale mezi jednotlivými scénami jsou půlhodinové přestávky a když se k tomu ještě přidá koktejl, tak si pak nemůžete vzpomenout na to, co jste dělali v poslední scéně a najednou nemáte na čem stavět. "

Helena zřejmě mluvila o natáčení scén s Lasturovým domečkem a scén v Sídle Malfoy, v nichž ztvárnila na jaře a počátkem léta smrtijedku Bellatrix Lestrangovou.

Fiona Shaw & Harry Melling hrají matku a syna v Matka Courage a její děti

30. září 2009 v 18:16 Herci
Kromě hraní Petunie a Dudleyho Dursleyho ve filmech o Harrym Potterovi, herci Fiona Shaw a Harry Melling, respektive je to matka a syn opět v divadelní produkci Matka Kuráž a její děti v Londýně .Mám narozky!!!!

30. září 2009 v 15:25 Mimo HP
Ano,dnešní den je jen můj!!!30.9 před 14 lety jsem se narodila v Mariánských lázních....

Pro SB:

Jestli chcete,můžete mi napsat,kdy máte narozky a kde jeste se norodily!!!!:DMůj druhý blog!!!!Aktualizováno

29. září 2009 v 18:17 Mimo HP
Ahojec,v březnu 2009 jsem si založila blog s povídkami(společně ho zdílím se sestřenicí,ale ta zatím nic nenapsala),ale chodí mi tam málo lidí a takjsem se rozhodla,že vždycky,když napíšu novou kapitolu,tak vás upozorním a ten kdo by si jí chtěl přečíst,může:!!!


Jaké jsou tam povídky:

Upíří sestry:
1.Kapitola - Proměna
2.kapitola - Lovec upítů
3.kapitola - Dohoda
4.kapitola - Stará továrna
5.kapitola - Výcvik
6.kapitola - Bezesná noc
7.kapitola - První lov
8.kapitola - Výkřiky a hlas

Za stínem:
1.kapitola - Probuď se!
2.kapitola - Radši spát
3.kapitola - Ostatní


Básně:
Vzkříšení
Tužba temné duše
O čem jsou se dozvíte ↓↓

MOJE avatary Bonnie

28. září 2009 v 12:25 Bonnie Wright
Moje výroba!!!!!Kopíruj se zdrojem!!


Emma: "Bude zlaté děvče Británie"?

28. září 2009 v 11:39 Emma Watson
Usilovná vysokoškolačka Emma Watson je opravdu v kurzu!
Naposledy to potvrdila svou návštěvou londýnského týdne módy, kde patřila mezi nejobletovanejší celebrity a lidi z oblasti módy udivovala svým vkusem. Za nejlepší outfit mnozí fajnšmekři označili právě její vyblýskané minišaty, ve kterých Emma zářila jako zlato a které z ní udělaly doslova a do písmene zlaté děvče Velké Británie.

Emma staráo svoji pověst nejen svým vzezřením, ale i komunikací, která je vzhledem k jejímu věku skutečně na vysoké úrovni.

Na přehlídkách se zúčastnilo mnoho známých osobností. Módní trendy si přišla podívat i dvojice z filmu Milionář z chatrčeFreida Pinto a Dev Patel, která tvoří pár i v reálném životě. Nechyběly herečky Gwyneth Paltrow, Mary Kate Olsen či Liv Tyler a samozřejmě ani Victoria Beckham. Právě s manželkou Davida Beckhama porovnávali Emmu a teenedžerka byla pro mnohé anglické internetové portály vítězkou jejich módního mikrosouboje. V budoucnu se možná právě Emma stane nástupkyní nynější módní ikony, které účesy i outfity ovlivnily ženy po celém světě.

►I vy můžete hlasovat o dámu, která se Vám líbila více. Stačí kliknout na tento odkaz a hlasovat.harrypotter-world.blog.cz

Tom oslavil svoje narozeniny v Prive Nightclub v Las Vegas

28. září 2009 v 8:32 New
Herec Tom Felton oslavil své 22. narozeniny v pátek (přes jeho skutečné narozeniny, které byly minulé úterý) v Prive Nightclub v Las Vegas s přáteli. Fotky Toma jak dostane jeho narozeninový dort a sfoukává svíčky uprostřed skupiny přátel, se můžete podívat zde:

Dvě nové fotky Evanny od Ciaran Sweeney , France

27. září 2009 v 9:09 Evanna Lynch
Dvě nové fotky z focení Evanny pro Ciaran Sweeney ve Francii!!!

Oficiální stránky Cherrybomb

26. září 2009 v 20:07 New
Veřejnosti zpřístupněna byla nová oficiální webová stránka filmu Cherrybomb, kde si kromě jiných zahrál hlavně nám známý herec Rupert Grint. Na stránce můžete shlédnout množství fotografií z filmu, oficiální trailer nebo i další zajímavá videa.

Screenshoty fotografií z filmu rovněž zveřejnila stránka SnitchSeeker ve své galerii, shlédněte jejich na -tomto linku-.


verky.blog.cz

Potvrzeno: J.K. Rowling oficiální Twitter účet

26. září 2009 v 18:03 New
Bylo potvrzeno, že kromě několika herců z Harryho Pottera, se autorka JK Rowlingová připojila k světu Twitter. Můžete jí sledovat- www.twitter.com/jk_rowling (pozn.: neposílejte nic,bombardují jí příliš mnoho otázkami):


"Obávám se,že tam nebude ale moc často,moje priority jsou teď papír a tužka.."

Vlastní přklad,kopíruj se zdrojem!!!!

Bonnie na Prada show na Milánském Fashion week

26. září 2009 v 17:40 Bonnie Wright
Myslím,že jí to moc sluší

Fotka měsíce:Emma Watson

26. září 2009 v 8:02 Fotka měsíce
Hlasujte pro fotku na měsíc říjen!!!!
1.
2.
3.
4.
Hlasujte!!!!

Fotka měsíce srpen:Bonnie Wright výsledky

26. září 2009 v 7:53 Fotka měsíce
Tak trochu dodatečně:DDD

Fotka měsíce:Bonnie Wright
1.8.3% (1)
2.25% (3)
3.25% (3)
4.41.7% (5)