Duben 2009


Nový rozhovor s Bonnie o Princi dvojí krve!

25. dubna 2009 v 20:10 Bonnie Wright
Stránka SnitchSeeker.com přinesla všem fanouškům svou, v pořadí již druhou reportáž, o natáčení Prince dvojí krve. Jejich návštěva v Leavesden Studios, kde se soustřeďuje většina natáčení všech filmů, se uskutečnila v lednu 2008 a první reportáž byla zveřejněna v prosinci minulého roku. Dnešní zpráva obsahuje exkluzivní rozhovor s Bonnie Wright.

Bonnie Wright, která ztvárňuje Ronova mladší sestru Ginny už od svých osmi let, si konečně mohla díky novému filmu, Princi dvojí krve, vyzkoušet to, na co se dosud dívala jen z povzdálí kamer a záviděla svým kolegům, kteří stvárňují její starší bratry. Konečně si zahraje famfrpál.
"Je to zábava, ale je to i dost bolestivé, když má do vás něco trefit. Natáčí se velmi vysoko a řeknete si 'Proboha, já jsem opravdu vysoko' a dostanete panický strach ale i tak to je zábava. "

Ginny se podobně jako její bratr, nový brankář, dostane do Harryho týmu. On však brzy zjistí, že k Ginny má mnohem větší vztah, jak by bylo normální. Pro Bonnie byl tento zvláštní scénář opravdu velmi podezřelý a zvažovala, zda bude souhlasit s natáčením této scény. Přiznává:
"Je to o něco pohodlnější s někým, koho znám jako s úplně neznámým člověkem." Pro Bonnie to byl po pěti knížkách malý šok.
"Byl to celkem šokující vztah, protože dosud jsem si nemyslela, že by se partnerství Ginny s Harrym dalo realizovat."

Protože Ginny byla v šestém filmu posunuta více dopředu než v předchozích filmech, musela absolvovat také velkou spolupráci s režisérem Davidem Yates a podrobit se menším zkouškám, aby bylo vše dokonalé. Yates říká:
"První pokusy natočit scény s Ginny i Harrym se nám zdály nedostačující. Bylo na tom hodně práce, chtěli jsme to mít úplně perfektní, zachytit ten kontrast. Ginny je nejmladší ze všech weasleyovských dětí, ale už není jen poslušné děvčátko. Udělali jsme s ní krok vpřed. "Ginny také potvrdila, že při natáčení Prince dvojí krve už Yates hovořil také o postavě Ginny v Relikviích smrti.

Oblíbené záběry Bonnie jsou například velká vánoční bitva při Doupěti, Ginny to však odůvodňuje ne akcí, ale tím, že se těší, když jsou všichni na place.

Ptali jsme se, co ji nejvíce potěšilo na Princi dvojí krve, co v předchozích filmech nebylo.

"Určitě je to vaše kouzelnická hůlka, ta je opravdu skvělá. A dále, vždy jsem chtěla nosit nebelvírský svetr, teď jsem ho dostala. Vždy na ostatních působil opravdu reprezentativně. Líbilo se mi však vše! Takové zážitky bych chtěla prožívat pořád, v každém studiu! To by bylo super! "Tom začal natáčet Hp7!

20. dubna 2009 v 16:28 New
Po natáčeních dnech hlavních hereckých představitelů se roztočil kolotoč natáčení nových scén do Relikvií smrti už i pro herce Toma Felton. Filmový Draco Malfoy o tom informoval minulý pátek na své Twitter-stránce. Píše: "Právě jsem dorazil do studia, udělal jsem pár rozhovorů týkajících se filmu."

Tom se v souvislosti s uvedeným nového traileru Prince také vyjádřil, že šestý film považuje zatím za nejlepší. Není se však čemu divit, vždyť právě v něm dostal Tom jako herec dosud největší prostorJ.K.Rowlingová je nejvíce inspirující žena na světě podleThe Scotsman

16. dubna 2009 v 16:13 New
Časopis The Scotsman prohlásil J.K.Rowlingovou jako nejvíce inspírující ženu na světě.Julie Walters (Molly Weasleyová) je sedmá.
1. J.K. Rowling
2. Královna
3. Dame Judi Dench
4. Margaret Thatcher
5. Michelle Obama
6. Ellen MacArthur
7. Julie Walters
8. Kylie Minogue
9. Oprah Winfrey
10. Angelina Jolievlastní překlad
A zároveň e.m.s od Emmy

15. dubna 2009 v 19:48 Emma Watson
Nechci mít už 19 let! Nemohu uvěřit, že uplynul další rok, tolik se toho stalo! Opravdu nemohu uvěřit, že v září nastoupím na univerzitu. Stále jsem se nerozhodla na jakou, skoro to nevypadá reálně, až se rozhodnu, vy budete první, co se to dozví!

Tento rok byl tichý, teď mám mnoho naplánovaného a jsem zaněprázdněná natáčením...opravdu se těším na dnešní večeři s rodinou!
Díky pro všehna narozeninová přání!

S Láskou Emm x x x

Slaví Emma!

15. dubna 2009 v 19:47 Slaví
Happy Birthday, Emma! balloons

Dneska slaví své 19.narozeniny Emma Watson!!!

Premiéra 15.července

15. dubna 2009 v 19:38 Harry Potter 6
Portál ComingSoon.net informoval o přesunutí britské a americké premiéry filmu Harry Potter a Princ Dvojí Krve na středu 15. července 2009. Tuto informaci rovněž oficiálně potvrdila i produkční společnost Warner Bros. Přesun premiéry byl však očekáván již několik měsíců dopředu.