Květen 2008


video k 6.s čekýma titulkama!!

27. května 2008 v 12:30 New
mamlasek.blog.cz

další promo

25. května 2008 v 15:38 Fotogalerie

promo

25. května 2008 v 15:27 Fotogalerie
Fotky k 6.

25. května 2008 v 14:54 New

Ubodali herce z Harryho Pottera

25. května 2008 v 14:45 New
Osmnáctiletý Rob Knox, který ztvárnil jednu z vedlejších rolí v posledním filmovém pokračování Harryho Pottera, byl v noci na sobotu smrtelně pobodán při šarvátce před londýnským barem. Policie zadržela jednadvacetiletého muže, který je podezřelý z vraždy. Oznámila to v neděli agentura AFP.
25. 5. 2008 08:33 - 25. 5. 2008 09:07 Aktualizováno - LONDÝN
Rob Knox hraje ve filmu Harry Potter a Princ dvojí krve, jehož poslední díl má přijít do kin letos na podzim, Marcuse Belbyho, jednoho ze studentů bradavické koleje Havraspár. "Touto zprávou jsme šokováni a nesmírně zarmouceni," uvedla filmová společnost Warner Bros, která film produkuje.
Podle svědků k baru na předměstí Sidcup přišel muž ozbrojený dvěma noži a začal jedním z nich máchat kolem sebe. Vypukla potyčka, při níž se Rob Knox a jeho o rok mladší bratr Jamie snažili chránit jeden druhého. Tři další mladíci byli pobodáni a zranění jednoho z nich jsou podle policie vážná.
"Rob se jenom snažil uklidnit situaci, byl už takový," říká Robův osmnáctiletý kamarád Tom Hopkins. "Popadl jsem nůž toho člověka, ale nevěděl jsem, že má ještě jeden. Byl to hrozný chaos." Spolu se sedmnáctiletým Tarikem Ozressem se mu nakonec povedlo muže zneškodnit a držet na zemi, než přijela policie a sanitka. Rob Knox byl převezen do nemocnice, ale tam mohli už jen konstatovat smrt.
Hercova rodina v prohlášení uvedla, že Knox byl "hodný a pozorný" a měli ho rádi "celá rodina a všichni prátelé". Jeho strýc Kevin May řekl: "Byl to veselý kluk (...) byl opravdu hodný a pozorný ke své rodině."
Jeho úmrtím stoupl počet teenagerů, kteří letos v britském hlavním městě zemřeli násilnou smrtí, na čtrnáct, což je trend znepokojující politiky i veřejné aktivisty. Útok, při němž byl zabit Rob Knox, se odehrál jen několik kilometrů od místa, kde byl před dvěma týdny zavražděn teprve šestnáctiletý Jimmy Mizen, když se snažil vlastním tělem chránit svého bratra. Rob Knox a Jimmy Mizen hráli za stejný ragbyový klub v Sidcupu.
znk,ČTK, BBC


Promo fotka Cho

22. května 2008 v 16:46 Fotogalerie

popis

13. května 2008 v 16:14 New
V šesté potterovce se odhalí tajemství Voldemortovy minulosti a na scénu se vrátí všichni staří známí - včetně režiséra Fénixova řádu.
Letos navštívíme školu čar a kouzel v Bradavicích už pošesté a jak jinak - bude to návrat zas o něco temnější. Lord Voldemort sice v závěru minulého dílu prohrál bitku na Ministerstvu, jeho moc však stále sílí a se svými přívrženci spřádá další, ještě zákeřnější plány. Harry se tedy musí připravit na poslední boj, a tak s ředitelem Brumbálem během soukromých hodin hledají slabé místo Pána zla. Brumbál udivenému Harrymu poodhaluje roušku Voldemortovy minulosti i tajemství jeho nesmrtelnosti. A aby toho nebylo málo, objeví se záhadná učebnice přípravy lektvarů plná ručně psaných poznámek kohosi, kdo si říkal Princ dvojí krve... Režie nového filmu se ujal tvůrce pátého dílu David Yates a stal se tak po Chrisi Columbusovi teprve druhým režisérem, který bude mít na kontě dvě potterovská dobrodružství. Natáčení odstartovalo loni v září a potrvá až do května letošního roku. Potěšující je, že po minulé absenci se vrací scenárista prvních čtyř částí Steve Kloves, který si s objemnou, pětisetstránkovou knihou určitě hravě poradí. Když si autorka předlohy J. K. Rowlingová přečetla jeho scénář, měla jedinou výhradu: vyškrtla pasáž, kde Brumbál vzpomíná na dávnou lásku - ženu. Na okraj stránky připsala jen: "Brumbál je gay."

Česká premiéra: 27. listopadu 2008
Žánr: fantasy, rodinný, dobrodružný
Režie: David Yates
Scénář: Steve Kloves (podle knížky J. K. Rowlingové)
Hrají: Daniel Radcliffe, Emma Watson, Rupert Grint, Tom Felton, Michael Gambon, Maggie Smith, Alan Rickman, Helena Bonham Carter, Jim Broadbent, David Thewlis

Tonksová-v šestce jenom jednou

13. května 2008 v 16:13 New
Na zahraniční stránce SnitchSeeker.com se objevila zajímavá novinka. Podle uvedené stránky má mít postava Tonksové, kterou hraje Natalie Tena, bude mít v právě natáčeném Princi Dvojí Krve pouze jedinou scénu. To je bohužel škoda.

smrtijedka-Alecta

13. května 2008 v 16:07 New